Over Yana Timina

Resultaten als speler

2000-2001 halve finale Russisch kampioenschap in enkel en dubbel
3de plaats Russisch Open in enkel
2002-2003 Nederlands clubkampioenschap met DOV
2003-2004 Nederlands clubkampioenschap met DOV
1/2 finale Europa Cup (Nancy Evans Cup) met DOV
2004-2005 Nederlands clubkampioenschap met Fürst Heerlen
2de plaats NK in enkel, dubbel en mix dubbel
1/2 finale Nederlandse Masters in enkel
1/2 finale Europa Cup (Nancy Evans Cup) met Fürst Heerlen
3de plaats Fins Open voor teams
2005-2006 Nederlands clubkampioenschap met Fürst Heerlen
1st plaats Vlaams Internationaal Open Oostende
2de plaats Fins Open voor teams
2006-2007 2de plaats NTTB-cup teams met MD Caps Assen
2007-2008 1/2 finale Luxemburg open in enkel 2de plaats Nederlands clubkampioenschap met NAK-Den Helder
3de plaats Nederlands kampioenschap in enkel, dubbel en mix
2008-2009 Nederlands Kampioen in dubbel en mix dubbel en 2de in enkel Winnaar Luxemburg Open
2009-2010 2de plaats Nederlands kampioenschap in enkel
3de plaats Luxemburg Open
2010-2011 Winnaar kwalificatietoernooi voor WK 2011 in Rotterdam
2011-2012 3de plaats Nederlands kampioenschap in enkel en mix dubbel
2012-2013 3de plaats Nederlands kampioenschap in enkel
2013-2014 WK Japan, 5de plaats team
3de plaats Nederlands Kampioenschap in enkel Winnaar Masters
2014-2015 EK Portugal
2015-2016 Nederlands kampioen dames en mix dubbel en 3de in enkel
2016-2017 Nederlands kampioen dames dubbel en 2de plaats in enkel 3de plaats Masters
2017-2018 Nederlands kampioen damesdubbel en 3de plaats enkel en mix

Clubs

1997-1998 Duitsland, TTC Spich, kampioen Regional Liga
1998-1999 Duitsland, TTC Spich, 2de Bundesliga
1999-2000 Nederland, TDK Klazinaveen, Eredivisie
2000-2001 Duitsland, WRW Kleve, Kampioen Regional Liga
2001-2002 Duitsland, WRW Kleve, 2de Bundesliga
2002-2003 Nederland, DOV, Eredivisie
2003-2004 Nederland, DOV, Eredivisie
2004-2005 Nederland, Fürst Heerlen, Eredivisie
2005-2006 Nederland, Fürst Heerlen, Eredivisie
2006-2007 Nederland, MD Caps Assen, Eredivisie
2007-2008 Nederland, NAK-Den Helder, Eredivisie
2008-2009 Duitsland, DJK Offenburg, 2de Bundesliga
2009-2010 Duitsland, DJK Offenburg, 2de Bundesliga
2010-2011 Duitsland, DJK Offenburg, 2de Bundesliga
2011-2012 Frankrijk, Niort, Pro A
2012-2013 Frankrijk, Niort, Pro A
2013-2014 Duitsland, DJK Offenburg, 2de Bundesliga
2014-2015 Frankrijk, Joué les Tours, Pro B
2015-2016 Frankrijk, Joué les Tours, Pro B
2016-2017 Duitsland, Busenbach, 1ste Bundesliga
2017-2018 Spanje, Balaguer, Superdivisie
2018-2019 Griekenland, Foinikas, Dames A1
2019-2020 Nederland, Tempo-Team, 1ste divisie heren. Kampioen en promotie naar eredivisie heren
Frankrijk, Argentan, 1ste Nationale
Griekenland, Panathinaikos, Dames A2, promotie naar Dames A1
2020-2021 Nederland, Tempo-Team, Eredivisie heren
Frankrijk, Argentan, 1ste Nationale
Griekenland, Panathinaikos, Dames A1

Resultaten als trainer

Diverse Nederlands kampioenen bij de jeugd

Diverse winnaars finale meerkampen bij de jeugd

2000 tot 2012 hoofdtrainer van TTV Amsterdam ’78 (jeugd en dames eredivisie)

2008 tot heden werkzaam bij Sportservice Amsterdam als combinatiefunctionaris/buurtsportcoach tafeltennis

2010 tot 2013 trainer Nederlandse talentengroep (selectie onder 12)

2012 tot heden hoofdtrainer TTV Amsterdam http://www.ttvamsterdam.nl

2013 tot heden hoofdtrainer RTC Groot Amsterdam

2015 tot heden bondstrainer afdeling Midden NTTB

2017 tot heden bondstrainer afdeling Holland Noord NTTB

Trainer bij diverse trainingsstages:

Denemarken, B75 http://www.b75.dk

Zwitserland, Rapid Luzern http://www.rapidluzern.ch

Nederland, TT4YOU

Nederland, TTV Amsterdam

Hongarije en Luxemburg, ETTU Development camp jeugd

Duitsland/Hannover, 4 landenpupillentoernooi